XIII Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami” Czersk 2014

W dniach 9-10 maja odbył się już po raz trzynasty, Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W Czersku zaprezentowali się wokaliści z województwa pomorskiego i województw ościennych – soliści i zespoły m.in. z Helu, Pucka, Gdyni, Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Kwidzyna, Pelplina, Słupska, Bytowa, Kościerzyny, Człuchowa, Tucholi, Legbąda, Świekatowa, Łomianki, Osiecznej, Kalisk oraz Czerska (63 solistów, 13 zespołów). Organizatorem WPPDiM są: Zespół Szkół im. Jana Pawła II oraz Ośrodek Kultury w Czersku.

Zespół Quatro otrzymał II miejsce: Weronika Skiba, Tina Peplińska, Karolina Hoppe, Łukasz Godlewski, Bartek Jażyński, Julia Przytarska, Filip Zakrzewski i Katarzyna Paul

Zobacz film >>