Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 1 września powitaliśmy nowy rok szkolny.

W uroczystości rozpoczęcia szczególnie witaliśmy naszych najmłodszych uczniów. Przemówienie powitalne wygłosił dyrektor szkoły, Pan Ryszard Hapoński. Przedstawił wychowawców klas pierwszych i tradycyjnie przywitał uczniów dźwiękiem pierwszego dzwonka. Towarzyszył nam poczet sztandarowy, w którego skład wchodzą Karolina Zwara, Martyna Landowska oraz Hubert Fischer. Uroczystość dla najmłodszych uczniów swoim śpiewem uświetniła Laura Górecka, uczennica klasy 4B. Na apelu dla klas czwartych oraz ósmych zaśpiewała Marta Partyka, uczennica klasy 8C. Czwartoklasiści wraz z ósmoklasistami usłyszeli również przemówienie Księdza Prałata Józefa Pick. Nad przebiegiem apelu czuwała Pani Beata Wirkus. Operatorami sprzętu w tym roku szkolnym są Wiktor Godlewski oraz Dawid Żywek. Uczniowie pozostałych klas powitali nowy rok szkolny w salach lekcyjnych wraz z wychowawcami.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy udanego roku szkolnego, a w szczególności klasom ósmym – wszelkich sukcesów!