VI Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

26 kwietnia odbył się w naszej szkole VI Konkurs Pięknego Czytania. Uczniowie klas 4-7 rywalizowali ze sobą o tytuł Mistrza Pięknego Czytania. Na początku prezentowali przygotowany przez siebie tekst, następnie czytali  wylosowany fragment, który przygotowany został przez nauczycielki spośród nowości zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Oceniano poprawność, płynność, dykcję oraz interpretację czytanego tekstu.        Z wielką przyjemnością wysłuchano przedstawionych przez uczniów fragmentów książek.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I m-ce  Michalina Glazer kl. 4a II m-ce  Amelia Markowska kl. 5b III m-ce exaequo  Zofia Weihsbrodt kl. 7a i Antonina Mosińska kl. 7c

Wyróżnienia: Łukasz Sikora kl. 4b Agata Tomaszewska kl. 4c Damian Ślusar kl. 5a Vanessa Kosiedowska kl. 6b Maria Cybulska kl. 7b

Gratulujemy!!!