Inni? Równi? TACY SAMI!
Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły byli wolontariuszami podczas IV Zawodów Rekreacyjno-Sportowych Wózkowo-Sportowo organizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim.
Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły byli wolontariuszami podczas IV Zawodów Rekreacyjno-Sportowych Wózkowo-Sportowo organizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Starogardzie Gdańskim.
Jak co roku Sztandar naszej szkoły wziął udział w uroczystościach w Lesie Szpęgawskim. Poczet Sztandarowy w składzie: Franciszek Szadkowski, Lena Szkoczek oraz Maja Bukowska udał się do Lasu w Szpęgawsku, aby oddać hołd pomordowanym.
Nasza szkoła co roku włącza się w akcję „Sprzątanie świata”. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Na straży czystej Ziemi”.
Uczniowie naszej szkoły chwycili za worki i posprzątali okolicę naszej szkoły. Śmieci było naprawdę sporo, ale nasi strażnicy zbierali wszystko, co napotkali po drodze.
17 września Sztandar naszej szkoły wziął udział w uroczystościach upamiętniających 85. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę.
Szanowni Rodzice oraz Uczniowie! Od 2 września rusza trzecia edycja akcji LIDLA „Szkoły pełne talentów”.
Akcja trwa do 17 listopada, a zebrane talenciaki wymienimy na pomoce dydaktyczne.
Zachęcamy do udziału i dziękujemy!
Witaj szkoło!
Przyszedł czas na powrót do szkolnych ławek. Po wakacjach spotkaliśmy się na boisku szkolnym i uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim życzymy owocnego i bezpiecznego roku szkolnego. Powodzenia!
W poniedziałek 2 września 2024 r. rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2024/2025
Po siedmiu latach uczniowie naszej szkoły zdobywają kolejny tytuł Mistrza Polski , tym razem w siatkówce plażowej. W pierwszym tygodniu lipca w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej, gdzie w ogromnym upale i wietrze drużyna UKS SET wraz z trenerem Mariuszem Fryźlewiczem rywalizowała z 30 drużynami. Były to …
Chłopcy z naszej szkoły wraz z trenerem Mariuszem Fryźlewiczem rozpoczęli wakacje nieco później, ponieważ brali udział w najważniejszym i największym wydarzeniu dla młodych siatkarzy. W dniach 27.06 – 30.06 drużyna UKS SET reprezentowała w Katowicach naszą szkołę, miasto Starogard Gd. oraz woj. pomorskie na Mistrzostwach Polski w mini piłce siatkowej. …
Dnia 21 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony rok szkolny. Życzymy cudownych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Absolwentom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowej ścieżce edukacji.