„Sleeveface – ubierz się w książkę” Konkurs fotograficzny
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Sleeveface – ubierz się w książkę”.
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Sleeveface – ubierz się w książkę”.
Pod koniec lutego odbył się szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem pod tytułem „Wiem, co czytam!”. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach klasy IV-VI oraz VII – VIII. Rywalizacja była zacięta! Najlepsi zostali nagrodzeni 29.02. – wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy.
W minioną środę uczniowie naszej szkoły z drużyny UKS SET pod wodzą trenera – pana Mariusza Fryźlewicza walczyli o medal w Lęborku. Świetna gra naszych siatkarzy, poprzedzona wygraną w powiecie i półfinale wojewódzkim oraz ciężką pracą na treningach dała efekt w postaci II miejsca w Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w …
Chłopcy z PSP 6 znowu okazali się najlepsi! 21.02.2024r. w naszej szkole odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej „4” chłopców. Do zawodów przystąpiły trzy drużyny- zwycięzcy swoich powiatów. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z drużyny UKS SET, którzy dość łatwo pokonali drużynę z Kosobud i Trąbek Wlk. …
W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł podczas ferii zimowych. My jednak o tym ważnym dniu nie zapomnieliśmy i bierzemy udział w lekcjach online organizowanych przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.
Przed feriami przyjęliśmy do grona naszej szkolnej biblioteki nowych czytelników, którymi zostali uczniowie klas pierwszych.
W piątek odbył się mecz w zbijaka, w którym zmierzyli się uczniowie i nauczyciele. Jest to nasza szkolna tradycja, która wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
W tym roku na rzecz WOŚP zebraliśmy 1210,44 zł!!!
Klasa 8A na lekcjach chemii zaczęła omawiać związki organiczne.
Dzięki goglom VR uczniowie przenieśli się do rafinerii, gdzie mogli obserwować proces destylacji ropy naftowej, szukali wzorów węglowodorów, obserwowali kolumnę destylacyjną. Lekcje urozmaicają nam sprzęty zakupione z projektu Laboratoria Przyszłości.
Zaczynamy ferie zimowe! Jak co roku miasto przygotowało dla dzieci i młodzieży mnóstwo atrakcji. Życzymy wszystkim cudownych i bezpiecznych ferii zimowych!!!
Zima trwa, choć w ostatnich dniach trudno w to uwierzyć, bo pogoda jest zdecydowanie jesienna. Pomimo tego udało nam się zrealizować pierwsze w tym roku lekcje wf-u na lodowisku miejskim. Taka forma rekreacji ma nie tylko walory zdrowotne czy sportowe, ale jest też świetną zabawą i okazją do integracji zespołu …