Dzień Śpiocha
Nadszedł czas na najbardziej wyczekiwany dzień tematyczny w szkole!
Nasi uczniowie uwielbiają DZIEŃ ŚPIOCHA!
Nadszedł czas na najbardziej wyczekiwany dzień tematyczny w szkole!
Nasi uczniowie uwielbiają DZIEŃ ŚPIOCHA!
„Trudno znaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Wam drodzy nauczyciele za pracę, poświęcenie, serce i miłość. Nasze podziękowanie to wdzięczność, to obietnica, że dzięki Wam wyrośniemy na wartościowych ludzi.”
20 września odbyły się w naszej szkole wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w wyborach, a nowemu składowi życzymy powodzenia w pełnieniu swoich obowiązków.
Nasza biblioteka przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych pod nazwą „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka”
Jak co roku Sztandar naszej szkoły wziął udział w uroczystościach w Lesie Szpęgawskim.
Świetlica szkolna rozpoczyna zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt. Akcja potrwa do końca października.
Jeśli nie jest Ci obojętny los bezdomnych, porzuconych i skrzywdzonych zwierząt – pomóż im już dziś! Pomóż im godnie przetrwać okres zimowy!
W bieżącym roku szkolnym nasza świetlica zgłosiła się do udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”, który umożliwia uczniom twórczą aktywność i wprowadza w świat sztuki, a także rozwija poczucie estetyki i wrażliwości na piękno. Głównym celem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką” jest propagowanie sztuki w korelacji z kompetencjami kluczowymi oraz zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej.
Uczniowie naszej świetlicy w tym roku szkolnym 2023/ 2024 ponownie przystąpili do OGÓLNOPOLSKIEGO PTOJEKTU EDUKACYJNEGIO „Z EKOLOGIĄ NA TY”.
Organizatorem projektu jest Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce, a patronat honorowy objął Minister Edukacji i Nauki.
W piątek 15 września nasi uczniowie wzięli udział w akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA. DBAJMY O NASZĄ PLANETĘ!