Zmiany i nowości w bibliotece

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam nowości oraz wyposażenie zakupione  w ramach rządowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-25. Zakupiono 367 książek z różnych dziedzin – głównie beletrystykę dla dzieci i młodzieży a także książki popularnonaukowe. Z otrzymanych funduszy uzupełniono o kolejne tomy posiadane  już serie wydawnicze  a także zakupiono nowe.  Wzbogacony o nowości  został dział lektur. Poza księgozbiorem nasza biblioteka została wyposażona w nowy komputer, drukarkę kodów oraz czytnik. W wypożyczalni stanął regalik na książki dla najmłodszych dzieci a na półkach pojawiły się kolorowe rozdzielacze. Mamy również nowe biurko i fotel. Bardzo cieszymy się z zaistniałych zmian a Was drodzy uczniowie zapraszamy do korzystania z naszego księgozbioru.