Szkoło Pomóż i Ty – Dyskoteka Andrzejkowa
30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV-VIII. Wstęp na dyskotekę był płatny, a zebrana kwota została przekazana na akcję charytatywną „Szkoło Pomóż i Ty”.
30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną dla klas IV-VIII. Wstęp na dyskotekę był płatny, a zebrana kwota została przekazana na akcję charytatywną „Szkoło Pomóż i Ty”.
29 listopada 2023r. Szkolne Koło Teatralne zaprezentowało kolejne ze swoich przedstawień. Tym razem była to adaptacja dramatu Adama Mickiewicza pt. Dziady cz. 2.
Występ sfilmowano i sfotografowano dzięki sprzętowi zakupionemu z programu Laboratoria przyszłości.
Szanowni Rodzice!
Serdecznie dziękujemy za udział w akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”. Kolejny raz udało nam się zebrać sporo talenciaków!
Serdecznie zapraszamy czytelników naszej biblioteki do zabawy z Bibliotecznym Kalendarzem Adwentowym. Chętni uczniowie w okresie od 1 do 24 grudnia 2023 r. będą wykonywali różnorodne zadania o charakterze zarówno świątecznym, jak i czytelniczym.
W listopadzie w bibliotece szkolnej przeprowadziliśmy akcję czytelniczą o nazwie „Bookflix”. Polegała ona na zrobieniu sondażu wśród czytelników i wybraniu najpopularniejszych oraz wartych polecenia książek, które są dostępne w naszej bibliotece.
W imieniu Rady Rodziców oraz świetlicy szkolnej chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 6 grudnia 2023 roku, od godziny 9.00 do 15.00 na parterze.
Dnia 17 listopada naszą szkołę odwiedziła Pani Marianna Mazurowska – Prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Starogardzie Gdańskim.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami to najstarsza organizacja pro zwierzęca, która działa w Polsce od 1864 r. Jej misją jest zabieganie o humanitarne traktowanie zwierząt, poszanowanie praw, ochrona, otaczanie opieką oraz kształtowanie właściwego stosunku do nich.
16 listopada nasza kadra wzięła udział w szkoleniu dotyczącym projektu „Laboratoria Przyszłości”. Na naszym szkoleniu przypomnieliśmy sobie obsługę gogli VR, omówiliśmy druk 3D oraz Skriboty i klocki Skrikit.
W czwartek 16 listopada w naszej szkole po raz 20. odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando Kociewskie”. Rywalizacja po raz kolejny odbywała się pod patronatem Starosty Powiatu Starogardzkiego.
26 października 2023 roku odbył się „Szkolny Konkurs Ortograficzny”. Zwycięzcami konkursu zostali:
1. Miejsce Agata Wojciechowska klasa 3a
2. Miejsce Karol Konopacki klasa 3b
3. Miejsce Julia Szczepanik klasa 3b.