Wybraliśmy!

20 września odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. To wydarzenie jest zawsze bardzo ważne dla społeczności naszej szkoły. Uczniowie stają przed wyborem swoich przedstawicieli na cały rok szkolny.

Przed wyborami trwała tygodniowa kampania wyborcza. Kandydaci przygotowali plakaty, na których umieścili swoje pomysły, propozycje działań. Uczniowie klas V-VIII wybierali jednego kandydata zaznaczając jego nazwisko na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania. Wybory były tajne.

Komisja wyborcza podliczyła głosy i wyniki przedstawiają się następująco:

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Dawid Żywek kl. 8C

Zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Tytus Ellmann – Stawicki kl. 8A

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w głosowaniu. Dawidowi oraz Tytusowi życzymy powodzenia w pełnieniu obowiązków!

Tytus Ellmann – Stawicki i Dawid Żywek