13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji odbyły się akademie dla uczniów wszystkich klas. Akademię przygotowali uczniowie klas ósmych, a całą uroczystość poprowadzili Anna Grojs oraz Norbert Gdanietz. W pierwszej części nastąpiło uroczyste wprowadzenie Sztandaru Szkoły, odśpiewanie hymnu oraz przedstawiona została historia powstania Dnia Edukacji Narodowej.

W drugiej części uczennice: Marysia Cybulska, Malwina Lorenz, Lena Połom, Maura Knitter oraz Malwina Czaja wcieliły się w role nauczycielek. W krótkim przedstawieniu, w humorystyczny sposób pokazały, jak wygląda praca nauczyciela.

Całą uroczystość swoim śpiewem uświetnili Maura Knitter, Mateusz Landsberg oraz Kinga Trochim.

Na jednej z akademii mieliśmy zaszczyt gościć księdza prałata Józefa Pick. Dyrektor Szkoły wręczył Nagrody Dyrektora pracownikom administracji i obsługi oraz nauczycielom. Uczniowie oraz pracownicy szkoły mieli przyjemność usłyszeć życzenia złożone przez dyrekcję oraz przez księdza proboszcza.

Wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej!