Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi

Dzisiaj w naszej szkole odbył się koncert kolęd pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”, na którym poza dyrekcją, nauczycielami i uczniami zaszczycili nas swą obecnością ks. Józef Pick, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Wioleta Grzeszkiewicz-Wolska oraz Skarbnik Pani Benita Piotrowska.

Na trzeciej godzinie lekcyjnej wystąpili uczniowie klas czwartych i piątych. Natomiast godzinę później klasy szóste, siódme i ósme.

Każda z klas wraz z wychowawcą przygotowała wybraną kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczną.

Uroczystość prowadzili i przygotowali uczniowie klasy 8A – Zofia Weihsbrodt i Norbert Gdanietz wraz z nauczycielami Justną Kilich i Małgorzatą Burczyk.

Wszyscy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w śpiew kolęd. Tak im się podobało, że zaśpiewali dwie dodatkowe pastorałki. Kolędowaniu nie było końca. To dzień, który mimo zimowego chłodu, rozgrzewa nasze serca.

Wszystkim rodzicom, uczniom oraz pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, spokoju, Świąt spędzonych w gronie rodzinnym. A w Nowym Roku – pomyślności!