Gramy z WOŚP

W czwartek 12 stycznia odbył się w naszej szkole mecz charytatywny NAUCZYCIELE VS UCZNIOWIE.

Dyscypliną były dwa ognie usportowione.

Dochód z meczu został przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zebraliśmy 741,91 zł!!!

W drużynie nauczycieli zagrali: Joanna Bednarek, Anna Drywa, Waldemar Konieczka, Katarzyna Paul, Sabina Kosecka, Kazimierz Sadkowski oraz Adrianna Sikora.

Skład drużyny uczniów: Kuba Żyjewski, Ksawery Gdanietz, Filip Wysocki, Oliwier Glaner, Michał Urbański, Oliwer Glaner, Zuzia Piątkowska, Oliwer Szwemiński, Norbert Gdanietz, Patryk Kurowski, Igor Kasprzak oraz Tymon Pelowski

Niełatwe zadanie miał sędzia – Pan Mariusz Fryźlewicz – walka była bardzo zacięta!

Dziękujemy również naszym niezawodnym chłopakom od sprzętu – Jakub Targowski, Wiktor Sadowski oraz Mateusz Biesek.

Mecz zakończył się remisem.

Serdecznie dziękujemy za udział w meczu zawodnikom oraz kibicom!

Zdjęcia zostały wykonane aparatem zakupionym z funduszy otrzymanych z projektu Laboratoria Przyszłości.