„Szkoła Szkole” – kiermasz walentynkowy

14 lutego uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami udowodnili, że Walentynki to święto miłości do drugiej osoby.

Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz słodkości, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję „Szkoła Szkole”.

Program „Szkoła szkole”, zainicjowany przez Caritas Polska, jest odpowiedzią na dramatyczną sytuację sektora edukacji w Syrii. 70% placówek oświatowych w Aleppo ucierpiało w wyniku prowadzonych tam działań wojennych w latach 2012-2016. Projekty wspierające infrastrukturę szkolną to kluczowe działania służące przywróceniu normalności syryjskim dzieciom i młodzieży – pokoleniu, które będzie odbudowywać kraj po latach konfliktu.

Dzisiejszy dzień to nie tylko kiermasz, zostały również rozdane walentynki, które przez cały tydzień były wysyłane przez naszą POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

Przez cały dzień uczniowie świetnie się bawili, ponieważ mieli za zadanie znaleźć drugą połówkę z tym samym numerem na serduszku, które otrzymywali zaraz po wejściu do szkoły.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich rodziców, bez których nasze działania nie byłyby możliwe.