SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

Drodzy Uczniowie!

W trosce o środowisko naturalne, wychodząc naprzeciw ogólnoświatowym trendom upcyclingu oraz modzie na powtórne wykorzystanie starych rzeczy i nadanie im nowych funkcji, świetlica szkolna ogłasza konkurs ekologiczny na zabawkę wykonaną z odpadów plastikowych. Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci a także propagowanie proekologicznych praktyk związanych z obchodami Dnia Ziemi.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń klas I-III, do czego serdecznie zachęcamy 🙂

REGULAMIN:

1. Prace wykonujemy ze zużytych butelek plastikowych oraz innych elementów plastikowych.
  • Gotowe prace należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 18.04.2023r. do świetlicy szkolnej.
  • W dniu 21.04.2023r. zostanie otwarta wystawa prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły oraz nagrodzenie zwycięzców konkursu.
  • Przy ocenie prac jury kierować się będzie następującymi kryteriami:

– pomysłowość i kreatywność;

– samodzielne wykonanie;

– estetyka pracy.

• W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody.

Organizatorzy:

Nauczyciele świetlicy