Miesiąc Bezpiecznego Internetu

Klasy 4B oraz 5C wybrały się do kina na film „Martin i magiczny las”. Było to świetne podsumowanie Miesiąca Bezpiecznego Internetu, który trwał w naszej szkole przez cały marzec.

W marcu w naszej szkole odbyły się liczne akcje związane z bezpieczeństwem w Internecie. Uczniowie tworzyli wystawy, uczestniczyli w spotkaniach online, a nauczyciele przeprowadzali lekcje wychowawcze, na których poruszali kwestie bezpiecznego korzystania z Internetu. Były to bardzo owocne spotkania.

Uczniowie klas 4B i 5C udali się do kina na film, który był świetnym podsumowaniem tej akcji. Film „Martin i magiczny las” opowiada o chłopcu, który musi spędzić dwa tygodnie na letnim obozie w górach. Jest jednak jeden haczyk: nie będzie miał dostępu do telefonu, w tym do Internetu. Film wzbudził w uczniach wiele pozytywnych emocji.

Nasze działania związane z uświadamianiem uczniów o bezpieczeństwie w Internecie nie kończą się, wręcz przeciwnie!