SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

Dnia 28 kwietnia został rozstrzygnięty SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY na zabawkę wykonaną z odpadów plastikowych.

Adresatem konkursu byli uczniowie klas I-III. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci, a także propagowanie proekologicznych praktyk związanych z obchodami Dnia Ziemi oraz kształtowanie wśród młodzieży kompetencji społecznych i obywatelskich.

Na konkurs wpłynęły 42 prace. Jury postanowiło wyróżnić 14 z nich oraz nagrodzić 3, które zostały wyłonione drogą głosowania. Uczniowie klas IV-VIII oddali swoje głosy na prace wykonane przez:

I miejsce Lena Narloch kl. III b „Helikopter”

II miejsce Katarzyna Dunajska kl. II b „Minionek”

III miejsce Nikola Kluge kl. II a „Żabka”.

Wszyscy wyróżnieni autorzy prac otrzymali dyplomy, natomiast uczniowie nagrodzeni nagrody i dyplomy, które uroczyście wręczył Pan Dyrektor Ryszard Hapoński.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Justyna Malinowska