Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 23 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023.

O godzinie 9:00 odbyło się zakończenie klas 0 oraz I-III, a o godzinie 11:00 klas IV-VIII. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie z bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz tacy, którzy w tym roku szczególnie zaangażowali się w życie szkoły. Nastąpiło również przekazanie Sztandaru Szkoły. Żegnaliśmy też absolwentów, którzy zatańczyli uroczystego poloneza.

Podczas akademii mieliśmy zaszczyt gościć Sekretarza Miasta Starogard Gdański Pana Zbigniewa Toporowskiego, Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych Panią Agnieszkę Buczyńską i Księdza prałata Józefa Pick.

Całą uroczystość uświetnili swoimi występami nasi uczniowie. Mogliśmy usłyszeć naszych najmłodszych uczniów w piosence „Ta piosenka jest dla mamy”. Swoim śpiewem rozczulili nas Eryk oraz Laura Góreccy. Podsumowaniem całej uroczystości była piosenka wykonana przez nauczycielki Katarzynę Paul i Adriannę Sikora oraz absolwentów naszej szkoły: Maurę Knitter, Kingę Trochim, Marcelinę Przytarską i Mateusza Landsberg. W wykonaniu tego składu usłyszeliśmy piosenkę „Ale to już było”.

Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony rok szkolny. Życzymy cudownych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Absolwentom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowej ścieżce edukacji.