Mateusz – sport, muzyka i plastyka

O sobieMateusz Landsberg:
– w roku szkolnym 2022/2023 jestem uczniem klasy VIII B i od najmłodszych lat interesuje się sportem oraz muzyką. Moją największą pasją jest siatkówka, którą trenuje od czterech lat w klubie SKFiS KaEmKa Starogard Gdański. Przed siatkówką trzy lata trenowałem pływanie w klubie UKS Ósemka Starogard Gdański. W wolnych chwilach bardzo lubię śpiewać, grać na instrumentach klawiszowych i malować. Obecnie należę do szkolnego chóru pod nazwą „Quatro” (wcześniej „Pasja”). Od pięciu lat gram na pianinie i należę do zespołu muzycznego w Starogardzkim Centrum Edukacji Muzycznej pod nazwą „Odnowa”.
Od dwóch lat jestem zawodnikiem Kadry Województwa Pomorskiego w piłce siatkowej. W 2023 r. uczestniczyłem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w Policach, gdzie otrzymałem II-gie Kółko Olimpijskie przyznane przez Polski Komitet Olimpijski.

Osiągnięcia sportowe:
– III miejsce w Piłce Siatkowej Mężczyzn w XXIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w Policach
– III miejsce w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Siatkówce Młodzików
– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki w kategorii czwórek chłopców XXI Puchar Bałtyku
– II miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kategorii Młodzików
– I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Siatkówce Chłopców
– I miejsce w półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Siatkówce Plażowej Chłopców
– I miejsce w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Osiągnięcia muzyczne:
– I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami” razem z zespołem „Pasja” (2019 r.)
 – I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej razem z zespołem „Quatro” (2022 r.)
 – I miejsce w Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych” (2023 r.)

Osiągnięcia plastyczne:
 – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę o Tematyce Bożonarodzeniowej
 – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Krajobraz Kociewia – Tradycje i współczesność”.

KLIKNIJ FOTO.

MATEUSZ – GRATULACJE I POWODZENIA W NOWEJ SZKOLE!

Materiał – Mateusz Landsberg.