Dzień Edukacji Narodowej

„Trudno znaleźć słowa, które byłyby dość piękne, aby podziękować Wam drodzy nauczyciele za pracę, poświęcenie, serce i miłość. Nasze podziękowanie to wdzięczność, to obietnica, że dzięki Wam wyrośniemy na wartościowych ludzi.”

Tymi słowami rozpoczęła się tegoroczna uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W tym roku klasa 5B przygotowała wesołe przedstawienie, w którym uczniowie „oceniali” nauczycieli. Umiliły nam ten czas swoim śpiewem uczennice klasy 8A.

Wysłuchaliśmy również przemówienia Księdza Prałata Józefa Pick oraz Pana Dyrektora, który wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

Całość została podsumowana przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego oraz rozdane zostały upominki – breloki wydrukowane na drukarce 3D, którą otrzymaliśmy w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia całej społeczności szkolnej.