Dzień Ziemi

22 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji zorganizowaliśmy EKO pokaz mody, podczas którego zaprojektowane i stworzone w szkole stroje zostały zaprezentowane podczas pokazu. Stroje były kreatywne i wyjątkowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim projektantom i modelkom oraz modelowi.

Głównym celem naszych działań było wzbudzenie wśród dzieci i młodzieży współodpowiedzialności za stan środowiska. Podczas pokazu mody prowadzący zwrócił uwagę na to, jak należy dbać o nasze środowisko.

Przez cały dzień przy świetlicy szkolnej można było też tworzyć wspólne dzieła poruszające temat Dnia Ziemi. Wyszło naprawdę świetnie!

Tego dnia uczniowie naszej szkoły sprzątali okolicę naszej szkoły.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pamiętajmy, aby świętować Dzień Ziemi codziennie!

Skip to content