Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 24 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Uroczystości odbywały się na boisku szkolnym, a w powietrzu już było czuć zapach wakacji!

O godzinie 9:00 odbyło się zakończenie klas 0 oraz I-III, a o godzinie 11:00 klas IV-VIII. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie z bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz tacy, którzy w tym roku szczególnie zaangażowali się w życie szkoły. Żegnaliśmy też absolwentów, którzy zatańczyli uroczystego poloneza.

Podczas akademii mieliśmy zaszczyt gościć Księdza prałata Józefa Pick, Panią Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Agnieszkę Buczyńską oraz Pana Sekretarza Miasta Zbigniewa Toporowskiego.

Całą uroczystość uświetnili swoimi występami nasi uczniowie. Mogliśmy usłyszeć naszych najmłodszych uczniów w piosence „Lato, lato”. Swoim śpiewem wzruszyły wszystkich nasze absolwentki Marta Partyka oraz Aleksandra Czarnecka w piosence „Chcę tu zostać”. Zaprezentowało się również wspaniałe rodzeństwo Laura i Eryk Góreccy w piosence „Ostatni dzwonek” i po właśnie tej piosence uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek w tym roku szkolnym.

Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony rok szkolny. Życzymy cudownych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Absolwentom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowej ścieżce edukacji.