O KĄCIKU PASJI

DRODZY UCZNIOWIE.

Każdy z Was zapewne ma jakieś  pasje (hobby), dlatego zapraszam  do „KĄCIKA  PASJI”,  przestrzeni na szkolnej witrynie internetowej  zarezerwowanej dla Was i o Was. Miejscu w którym będziemy zamieszczać Wasze pasje.  Chociaż w pasji często nie najważniejszy jest wynik, ale sam fakt jej wykonywania, który wiąże się z wysiłkiem i poświęceniem, to chcemy połączyć ją  z osiągnięciami np. w nauce, artystycznymi czy sportowymi. Celem tego ”Kącika” jest wyróżnienie i promowanie Uczniów z najstarszych klas, którzy realizują swoje hobby  na przestrzeni kilku lat, w taki sposób,  że można o nich powiedzieć – DOBRY PRZYKŁAD, WZÓR DO NAŚLADOWANIA.

Nie jest możliwe, aby tutaj każda osoba chętna  mogła  podzielić się swoim hobby i w taki sposób została doceniona.  Dlatego należy spełnić kryteria takie jak: zgoda zainteresowanej osoby i jej rodziców, sukcesy, osiągnięciami co najmniej na szczeblu wojewódzkim. Sukcesy muszą być na przestrzeni kilku lat (nie jednorazowe). Każdy powinien wyróżniać się nie tylko osiągnięciami, ale również poziomem nauki (świadectwa z wyróżnieniem) i zachowaniem (aktywność – szczególnie na rzecz naszej społeczności szkolnej, wysoka kultura osobista)

Każdemu z Was zarówno tym szczególnie wyróżniającym się, jak i mniej, należą się gratulacje i zachęta do tego  abyście dalej rozwijali swoje pasje.

Pozdrawiam – Dyrektor Szkoły.

ZOBACZ PONIŻEJ OSOBY WYRÓŻNIONE:

Imię i nazwiskoKlasaRok szkolny
Maksymilian BelczewskiVIIIC2022/2023 (ZOBACZ WIĘCEJ)