A teraz plastelina w ruch ?

Czym są zainteresowania?

Każdy z nas oprócz codziennych obowiązków ma wolny czas, który spędza w bardzo różny sposób. Jedni grają na konsoli inni malują obrazy a jeszcze inni każdą wolną chwilę przeznaczają na pracę w schronisku dla zwierząt.

Jak zainteresowania mogę wpłynąć na nasze życie: historia Kasi i Pawła.

Kasia już jako małe dziecko uwielbiała oglądać zdjęcia przyrody , zwierząt i pięknych miejsc z różnych części świata w czasopismach zbieranych przez jej mamę. Kiedy podrosła zaczęła marzyć o tym by nauczyć się robić podobne zdjęcia. Czytała o technikach jakie wykorzystują uznani fotografowie, żeby uzyskać dobre efekty. Rodzice widząc czym interesuje się Kasia podarowali jej na urodziny aparat fotograficzny. Kasia była bardzo szczęśliwa, odtąd zapałem i zaangażowaniem zaczęła wykonywać coraz piękniejsze zdjęcia. Uczyła się także jak je udoskonalać w przeznaczonych do tego programach. Spróbowała swoich sił w różnych konkursach i zaczęła udzielać się na forum fotografii przyrodniczej, gdzie poznała wiele osób pasjonujących się fotografią przyrody, którzy pomagają się jej rozwijać.

Paweł od najmłodszych lat fascynował się informatyką. Jego nauczyciel jest mistrzem w tym co robi, ma talent i ogromną wiedzę, którą lubi się dzielić. Paweł czekał z niecierpliwością na każde zajęcia informatyczne, gdzie były rozmowy i wykonywanie różnych zadań. Nauczyciel zawsze chwalił Pawła za jego zaangażowanie w zajęcia, było to coś co dodawało mu skrzydeł. Chęć posiadania jak największej wiedzy w dziedzinie informatyki sprawiło, że zaczął pogłębiać swoją wiedzę czytając różne czasopisma i książki. W przyszłości chce zostać informatykiem.

A jakie są Wasze zainteresowania?

Skip to content