WIELKA ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” – Flora Edwards.

Świetlica szkolna rozpoczyna zbiórkę karmy dla potrzebujących zwierząt. Akcja potrwa do końca października. Jeśli nie jest Ci obojętny los bezdomnych, porzuconych i skrzywdzonych zwierząt – pomóż im już dziś! Pomóż im godnie przetrwać okres zimowy!

Będziemy wdzięczni za każdą ilość karmy suchej i mokrej, ale bardzo prosimy o odpowiedzialną pomoc. Nie każda karma jest dobrze trawiona przez psy, wiele z nich, zwłaszcza dostępnych w marketach spożywczych powoduje biegunki. Zwierzęta przebywające w schronisku w większym stopniu narażone są na różnego rodzaju infekcje i wyziębienie niż psy i koty przebywające w domach, dlatego tak bardzo potrzebujemy karmy dobrej jakości, która dostarczy naszym zwierzakom wszystkie niezbędne dla zdrowa składniki (np. .firm:  Fitmin, Brit, Dolina Noteci, John Dog oraz Royal Canin).

Zwłaszcza dla kociąt i szczeniąt, rozsądniejszym wyborem będzie zakup jednej paczki suchej karmy wysokiej jakości niż pięciu paczek karmy marketowej – zazwyczaj ubogiej w wartościowe składniki. 

Miejsce zbiórki – świetlica szkolna.

Na każdego darczyńcę czeka słodki upominek!

Liczymy na pomoc i zaangażowanie, za co będziemy bardzo wdzięczni.

Skip to content