Wielki sukces naszych zespołów muzycznych

W dniach 6-7 maja zespoły muzyczne naszej szkoły wraz z Panią Katarzyną Paul wzięły udział w XX Jubileuszowym Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami”. Konkurs odbywa się w Czersku, a nasz szkoła uczestniczy w nim od I edycji. Dla nas był to wyjątkowy Jubileusz, ponieważ zespół Pasja w kategorii klas IV-VI zajął I miejsce, a zespół Quatro w kategorii klas VII-VIII również zajął I miejsce! Marta Partyka, która brała udział w konkursie jako solistka otrzymała wyróżnienie. Jest to wielki sukces naszych artystów. Serdeczne gratulacje dla uczniów naszej szkoły i dla Pani Katarzyny Paul.

Na koniec dwudniowego konkursu odbył się koncert , w którym brali udział uczestnicy poprzednich edycji. Absolwenci naszej szkoły również wzięli udział w koncercie. Filip Zakrzewski i Adrianna Sikora zaśpiewali wspólnie piosenkę „Sen we śnie”, a następnie Adrianna Sikora zaprezentowała się w piosence „Kasztany”.

Nie możemy się doczekać kolejnych edycji, serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu!

Zapraszamy do wysłuchania występów.

Zespół Pasja
Zespół Quatro

Skip to content