Magiczny czas. Wesołych Świąt!

Dni . Wepoprzedzające Święta Bożego Narodzenia zawsze są wyjątkowe i towarzyszy im magiczny klimat.

Z okazji zbliżających się Świąt zorganizowaliśmy w naszej szkole konkurs karaoke!

Zabawa polegała na zaśpiewaniu przez całą klasę piosenki świątecznej lub kolędy. Podczas wydarzenia każda klasa losowała utwór, który będzie wykonywać. Wszystkie występy zostały ocenione przez jury w składzie: Pani Justyna Laser-Ruszkowska, Pan Ryszard Hapoński oraz Pan Kazimierz Sadkowski. Jury na początku konkursu przedstawiło kryteria, według których występy będą oceniane. Konkurs ostał rozpoczęty śpiewem naszych chórzystek, które zaprezentowały piosenkę „Jingle bells”. Podczas konkursu widownia mogła przenieść się w świat Świętego Mikołaja dzięki goglom VR. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Całość została poprowadzona przez uczennicę klasy 6B Agatę Kuhn.

W kategorii klas IV-VI zwyciężyła klasa 5B z kolędą „Wśród nocnej ciszy”, a w kategorii klas VII-VIII klasa 7B z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych uczniach. Dla klas 0-III zostało zorganizowane spotkanie na holu, podczas którego uczniowie rozwiązywali świąteczną krzyżówkę. Na uroczystości zaprezentowały się dzieci z zerówki w magicznym tańcu z lampionami. Mieliśmy również okazję posłuchać pięknego śpiewu Eryka Góreckiego. Podczas wydarzenia dzieci musiały być bardzo czujne, ponieważ kiedy tylko usłyszały dźwięk dzwonka Mikołaja musiały zawołać: Idą Święta! Wyszło naprawdę świetnie!

Życzymy wszystkim cudownych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie oraz pomyślności w NOWYM ROKU!