Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024.

O godzinie 9:00 odbyło się zakończenie klas 0 oraz I-III, a o godzinie 11:00 klas IV-VIII. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie z bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz tacy, którzy w tym roku szczególnie zaangażowali się w życie szkoły. Nastąpiło również przekazanie Sztandaru Szkoły. Żegnaliśmy też absolwentów, którzy zatańczyli uroczystego poloneza.

Podczas akademii mieliśmy zaszczyt gościć Prezydenta Miasta Starogard Gdański Pana Janusza Stankowiaka, Radnego Rady Miasta Starogard Gdański Pana Karola Skoniecznego, Księdza prałata Józefa Pick oraz Przedstawicielki Straży Miejskiej w Starogardzie Gdańskim.

Całą uroczystość uświetnili swoimi występami nasi uczniowie. Mogliśmy usłyszeć naszych najmłodszych uczniów w piosence „Całkiem nowa bajka”. Swoim śpiewem rozczulili nas Eryk oraz Laura Góreccy.

Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony rok szkolny. Życzymy cudownych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Absolwentom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowej ścieżce edukacji.